MobileMed - Rehabilitacja i fizjoterapia z dojazdem

Wizyty w godzinach : 7:30 - 20:00
Kontakt : + 48 604 999 555

Blog - Masaż

Masaż w ciąży z dojazdem do domu| MobileMed Warszawa

Masaż w ciąży z dojazdem do domu| MobileMed Warszawa

Masaż w ciąży to wciąż niedoceniana forma relaksu i pomocy kobietom w tym cudownym, ale jednak wymagającym dla organizmu czasie. O ile masaż klasyczny znają i cenią w zasadzie wszyscy, o tyle masaż prenatalny wciąż budzi pewne obawy. Masaż w ciąży jeśli jest wykonany zgodnie ze wszystkimi wskazaniami i przeciwwskazaniami jest bezpieczny i przynosi przyszłej mamie same korzyści.

Zobacz więcej
Masaż w domu Warszawa – bez dojazdu, bez pośpiechu!

Masaż w domu Warszawa – bez dojazdu, bez pośpiechu!

Mieszkasz w Warszawie? Marzysz o masażu w zaciszu swojego domu? Nie wiesz gdzie zadzwonić aby skorzystać z takiej usługi? Zapraszamy do nas – masaż w domu Warszawa i okolice – bez dojazdów, bez stania w korkach, bez pośpiechu, to specjalność MobileMed.

Masaż w domu  Warszawa – dlaczego MobileMed?

Jesteśmy firmą medyczną działająca na rynku od wielu lat, nasz główny zakres działalności to, ta w domu naszych pacjentów – dlatego też nasi specjaliści zgromadzili ogromne doświadczenie.

Masaż w domu naszego pacjenta możemy wykonać na terenie całej Warszawy, a także w okolicach, dlatego jeśli marzy Ci się masaż w domu a mieszkasz w Wilanowie, na Woli, Ursynowie, w Ursusie czy Konstancinie to dla nas nie problem – nasi specjaliści dotrą również do Ciebie i Twojego domu.

Mamy szerokie godziny pracy – niezależnie od tego czy marzysz o masażu w swoim domu przed pracą ( np. o 8 rano), czy o wieczornym relaksie przyjedziemy na masaż w Twoim domu w Warszawie i okolicach we wskazanej przez Ciebie godzinie.

Masaż w domu Warszawa – jaki rodzaj masażu wybrać

Oczywiście możesz sam wybrać rodzaj masażu jaki najbardziej lubisz, lub skonsultować swoje potrzeby z naszym specjalistą i wspólnie wybrać odpowiedni dla Ciebie rodzaj masażu.

Nasza oferta masaży w domu w Warszawie i okolicach jest bardzo szeroka i obejmuje:

1. Masaż klasyczny

Najpowszechniej stosowany rodzaj masażu. Jest to masaż ręczny.Masaż klasyczny zwiększa przepływ krwi i limfy w tkankach, dzięki czemu większa ilość tlenu i składników odżywczych trafia do mięśni i narządów wewnętrznych, a szkodliwe produkty przemiany materii szybciej są usuwane z tkanek.

2.Masaż limfatyczny (drenaż limfatyczny)

Ta forma masażu skierowana jest w szczególności do osób z problemami w obrębie układu chłonnego, ale także do tych pragnących zrzucić zbędne kilogramy. Celem  drenażu limfatycznego jest przesuniecie limfy z obszaru jej zalegania.

Przeczytaj więcej o obrzęku limfatycznym.

Przeczytaj więcej o drenażu limfatycznym.

3. Masaż gorącymi kamieniami

Ogrzane, gładkie kamienie umieszczane są na niektórych punkach ciała w celu rozgrzania i rozluźnienia tkanki mięśniowej. Masażysta może też trzymać kamienie w dłoniach i wykonywać nimi delikatne uciski połączone z ruchem. Masaż gorącymi kamieniami jest szczególnie polecany dla osób zestresowanych, pragnących relaksu i odprężenia.

Poznaj korzyści płynące z masażu gorącymi kamieniami.

4.Masaż sportowy

Nie trzeba być zawodowym sportowcem, żeby skusić się na masaż sportowy. Masaż sportowy to jeden z elementów odnowy biologicznej zarówno zawodowców jak i sportowców amatorów. Jego intensywność jest większa niż masażu relaksacyjnego. Głównym zadaniem masażu jest przyśpieszenie regeneracji, rozluźnienie mięśni oraz utrzymanie ich elastyczności.

Intensywne trenujesz? Dowiedz się dlaczego masaż jest Ci niezbędny.

5. Masaż kobiet w ciąży

Zwany także masażem prenatalnym, coraz bardziej popularny wśród przyszłych mam. Doceniają one zarówno to, że masaż działa leczniczo, głównie w bólach kręgosłupa lędźwiowego, ale też jego relaksacyjne działanie. Rezultaty masażu dla kobiet w ciąży są odczuwane w całym ciele. Przynosi  on ulgę, odprężenie i znakomicie poprawia samopoczucie oraz jakość snu.

6.Masaż bańką chińską

Bańka chińska jest rodzajem bańki próżniowej. Poprzez usunięcie z wnętrza bańki powietrza, następuje wytworzenie podciśnienia, dzięki czemu skóra i tkanka podskórna są zasysane, co z kolei wpływa na ich intensywne przekrwienie. Efektem takiego działania jest pobudzenie miejscowego krążenia krwi. Krążąca wewnątrz naczyń krwionośnych krew zabiera ze sobą zbędne produkty przemiany materii oraz toksyny, a w ich miejsce dostarcza niezbędne do prawidłowego funkcjonowania skóry i tkanki podskórnej produkty odżywcze.

 

Masaż w domu Warszawa  – poznaj korzyści

Oprócz korzyści dla zdrowia wynikających ze specyfiki wykonanego masażu, masaż w domu to także:

  • oszczędność czasu,
  • brak stresu związanego ze staniem w korkach, spóźnionym pociągiem itp.,
  • komfort zabiegu we własnym domu – możliwość odpoczynku i relaksu bezpośrednio po zabiegu,
  • atmosfera prywatności własnego domu.

 

Masaż w domu w Warszawie to doskonały pomysł. Jeśli i Ty marzysz o masażu w swoim domu, a mieszkasz w Warszawie lub okolicach nie czekaj i już dziś skorzystaj z usług naszych specjalistów – MobileMed.pl – zapraszamy!

zapisz -się -na- masaż

 

 

 

Zobacz więcej
Masaż sportowy z dojazdem do domu

Masaż sportowy z dojazdem do domu

Masaż sportowy to nie tylko technika lecznicza opierająca się na znajomości anatomii i fizjologi organizmu, ale także na znajomości praw rządzących organizmem podczas uprawiania konkretnej dyscypliny sportowej. Masaż sportowy– szczególnie polecany dla osób intensywnie uprawiających sport, przygotowujących się do zawodów lub pragnących szybko zregenerować siły np. po zakończonym sezonie treningowym. Masaż sportowy jest też niezawodny przy niwelowaniu skutków już powstałych przeciążeń i urazów sportowych.

Zobacz więcej
Obrzęk nóg – jak sobie z nimi radzić?

Obrzęk nóg – jak sobie z nimi radzić?

Obrzęk nóg może być wynikiem wielu chorób. Nie należy go lekceważyć. Pisaliśmy już na naszym blogu o obrzęku limfatycznym, ale dostajemy wiele sygnałów od naszych Pacjentów, że temat ten dotyka wielu z nich. Dlatego dziś na naszym blogu podpowiadamy jakie inne (oprócz niewydolności układu limfatycznego) przyczyny mogą powodować obrzęk nóg i jak możesz sobie pomóc.

Zobacz więcej
Poznaj 7 powodów dlaczego boli Cię głowa

Poznaj 7 powodów dlaczego boli Cię głowa

Każdy kto kiedykolwiek odczuwał ból głowy wie, że bywa on nie do zniesienia. Ból głowy, jak każda reakcja naszego organizmu, ma swoją przyczynę. Czasami jest ona oczywista i stosunkowo łatwa do wyeliminowania. Niekiedy diagnostyka wymaga czasu i pewnej cierpliwości ze strony chorego. Przedstawiamy dzisiaj najczęstsze przyczyny bólu głowy.

 

Zobacz więcej
Masaż w domu? Tylko z MobileMed!

Masaż w domu? Tylko z MobileMed!

Kiedy pojawi się w naszej głowie myśl o masażu, za chwilę pojawia się kolejna myśl, ale jaki masaż wybrać? Dziś krótki przegląd najpopularniejszych technik masażu z których nasi klienci mogą wybrać najlepszy dla siebie. Masaż w Twoim domu? w tym jesteśmy naprawdę dobrzy. Zaufało nam już wielu pacjentów. Zapraszamy.

Zobacz więcej
Obrzęk limfatyczny – przydatne informacje

Obrzęk limfatyczny – przydatne informacje

Obrzęk limfatyczny dotyczy najczęściej jednej z kończyn, niekiedy występuje obrzęk obu nóg lub obu kończyn górnych, obrzęk limfatyczny może dotyczyć także twarzy oraz okolicy klatki piersiowej.

Obrzęk limfatyczny jest najczęściej spowodowany przez usunięcie lub uszkodzenie węzłów chłonnych jako następstwo leczenia nowotworu. Obrzęk limfatyczny jest następstwem zablokowaniem układu limfatycznego, który jest częścią układu odpornościowego.Blokada uniemożliwia odprowadzanie limfy z rejonu zaopatrywanego przez dany węzeł chłonny, a  nagromadzenie płynu prowadzi do obrzęków.

Zobacz więcej
Masażu nigdy za dużo, czy wiesz, że?

Masażu nigdy za dużo, czy wiesz, że?

Masaż uznawany jest za jedną z najstarszych praktyk leczniczych wykonywanych na ciele człowieka. Stosowany był już w starożytnych Chinach, Indiach i Japonii, malowidła przedstawiające sceny masażu odnaleziono na ścianach egipskich grobowców.

Obecnie masaż jest jedną z najpopularniejszych usług medycznych na świecie. Istnieje wiele metod uznanych w świecie medycznym rodzajów masażu. Różne jego formy kładą nacisk na różne części ciała, bądź całe ciało, każda z metod wykorzystuje różnorodne chwyty i sposób pracy masażysty. Jeśli weźmiemy pod uwagę czas od kiedy praktykowana jest tradycja masażu to nie dziwi, że historia rozwoju metod i sposobów masażu wplata się w bieg historii. Oto kilka ciekawych faktów które mogą zainteresować osoby korzystające z masażu. Zapraszamy do lektury.  

Zobacz więcej
Masaż – poznaj praktyczne wskazówki

Masaż – poznaj praktyczne wskazówki

Masaż powinien być kojącym, relaksującym doświadczeniem który sprawi że poprawi się Twoje samopoczucie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Ale nie wszystko zależy od masażysty. To w jaki sposób Ty sam przygotujesz się do sesji masażu również będzie miało znaczący wpływ na poziom Twojego rozluźnienia a w konsekwencji zadowolenia. Nie wiesz co możesz zrobić? Koniecznie przeczytaj nasz wpis!

Zobacz więcej