MobileMed - Rehabilitacja i fizjoterapia z dojazdem

Wizyty w godzinach : 7:30 - 20:00
Kontakt : + 48 604 999 555

Dołącz do nas!

Tworząc MobileMed naszym celem było zbudowanie największej i najbardziej rozpoznawalnej sieci mobilnych fizjoterapeutów, którzy wykonują swój zawód z pasją i zaangażowaniem. Obecnie działamy już na terenie blisko 10 aglomeracji, a mamy aspirację dostarczać najlepsze zabiegi fizjoterapeutyczne w każdym dużym mieście na terenie całej Polski.

Jeśli chcesz skupić się na indywidualnej pracy z pacjentem oraz rozwijać swoją pasję zamiast poświęcać czas i energię na promocję swoich usług – zgłoś się do nas. Ty skupiasz się jedynie na pomocy pacjentom. My przejmujemy wszystko, co trudne i kosztowne.

dr n. med. Tomasz Chomiuk
Założyciel MobileMed

Aby dołączyć do zespołu MobileMed powinieneś:

  • mieć ukończone studia z zakresu fizjoterapii,
  • prowadzić własną działalność gospodarczą,
  • posiadać własny środek transportu (konieczny dojazd do pacjenta).

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie swojego CV wraz ze zdjęciem na adres:


Kariera

Joanna Stypułkowska

Z MobileMed współpracuję już od dwóch lat. Dzięki firmie otrzymuję dodatkowych pacjentów poza godzinami mojej pracy w przychodni. MobileMed to dla mnie stałe dodatkowe źródło dochodu bez konieczności osobistego zabiegania o pacjenta

Kariera

Małgorzata Gryniewicz

Dzięki MobileMed mam wypełniony grafik nawet w razie braku zapisów w gabinecie, w którym pracuję na codzień. Oprócz pacjentów indywidualnych regularnie pracuję także z klientami korporacyjnymi, gdzie wykonuję masaże work-site.