Mobilemed – rehabilitacja z dojazdem do domu
Wizyty w godzinach: 7:30 - 22:00, Kontakt (8:00 - 20:00): +48 544 440 000
MobileMed - Mobilni rehabilitanci i masażyści
Strona główna » O nas

O nas

MOBILEMED tworzy zespół wykwalifikowanych terapeutów. W naszej ofercie znajduje się rehabilitacja z dojazdem do pacjenta, leczenie oraz odnowa biologiczna.

Dlaczego warto skorzystać z usług MOBILEMED?
Dzięki bogatemu doświadczeniu, umiejętnościom oraz zaangażowaniu specjalistów z MOBILEMED możesz być pewien, że trafisz w dobre ręce. Oferujemy szerokie spektrum usług, kładąc nacisk na dobór najlepszych metod leczenia do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Dla kogo są usługi MOBILEMED?
Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i do firm. Jesteśmy elastyczni – w zależności od potrzeb pacjenta wykonujemy usługi fizjoterapeutyczne w domowym zaciszu pacjentów czy w miejscu ich pracy.

Jakie usługi oferuje MOBILEMED?
Oferta obejmuje rehabilitację z dojazdem do domu, konsultacje lekarskie, masaż, zabiegi kinezyterapii (leczenia ruchem), terapii manualnej oraz fizykoterapii. Dysponujemy nowoczesnymi, mobilnymi urządzeniami oraz profesjonalnymi stołami do masażu i rehabilitacji, dzięki czemu możemy zaoferować pacjentom wykonanie usługi w ponad 150 miejscowościach w całej Polsce.

Obok fizjoterapii MOBILEMED zajmuje się również fizjoedukacją oraz specjalistycznymi szkoleniami dla osób związanych z medycyną i naukami pokrewnymi. Profesjonalizm i bogate doświadczenie naszego zespołu gwarantują wysoką skuteczność w działaniu.

Co wyróżnia MOBILEMED?

  •         Wygoda – możemy przeprowadzać zabiegi w dowolnym miejscu i czasie.
  •         Bogata i elastyczna oferta – pojedyncze zabiegi lub pakiety usług.
  •         Oszczędność czasu – to fizjoterapeuta przyjeżdża do klienta, aby otoczyć go troskliwą i fachową opieką.
  •         Profesjonalizm – usługi sprawdzonych fizjoterapeutów z dużym doświadczeniem.
error: Treść jest chroniona !!