MobileMed - Rehabilitacja i fizjoterapia z dojazdem

Wizyty w godzinach : 7:30 - 20:00
Kontakt : + 48 604 999 555

Specjaliści

mgr Arkadiusz Brzozowski

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Certyfikowany Terapeuta: PNF (Basic, Advanced, Neurology), terapii manualnej wg koncepcji Kaltenborn-Evjenth, koncepcji FDM, Kinesiology Taping.

 

Uczestnik wielu szkoleń z zakresu masażu oraz terapii w urazach sportowych. Były wykładowca w Wyższej Szkole Mazowieckiej oraz Wyższej Szkole Rehabilitacji. Aktualnie w trakcie studiów doktoranckich na WUM prowadzi zajęcia dla studentów Fizjoterapii.

Szczególnie zainteresowany wykorzystywaniem technik mięśniowych, powięziowych jak również stawowych HVLA (High Velocity Low Amplitude) w leczeniu dysfunkcji narządu ruchu oraz bólu o nie znanej etiologii.

Siedmioletnie doświadczenie w pracy z pacjentami, zdobywał na w Warszawskim Szpitalu Śródmiejskim na oddziałach Ortopedii i Chirurgii, jak również w kilku przychodniach prywatnych i państwowych na terenie Warszawy.

 

Mokotów, Ochota, Powiśle

 

Zamów wizytę

Certyfikaty specjalisty

mgr Adam Grybalow
mgr Adam Grybalow

Rehabilitacja, Terapia manualna, Indywidualne ćwiczenia korekcyjne, Masaż relaksacyjny, leczniczy i sportowy, Drenaż limfatyczny, Masaż dla kobiet w ciąży, Trening medyczny, Kinesiotaping, Fizykoterapia