Mobilemed – rehabilitacja z dojazdem do domu
Wizyty w godzinach: 7:30 - 22:00, Kontakt (8:00 - 20:00): +48 544 440 000
MobileMed - Mobilni rehabilitanci i masażyści
Strona główna » Blog » Masaż – poznaj praktyczne wskazówki

Masaż – poznaj praktyczne wskazówki

masaż

Masaż powinien być kojącym, relaksującym doświadczeniem który sprawi że poprawi się Twoje samopoczucie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Ale nie wszystko zależy od masażysty. To w jaki sposób Ty sam przygotujesz się do sesji masażu również będzie miało znaczący wpływ na poziom Twojego rozluźnienia a w konsekwencji zadowolenia. Nie wiesz co możesz zrobić? Koniecznie przeczytaj nasz wpis!

Oto kilka wskazówek, zaczerpniętych z  American Massage Therapy Association dzięki którym będziesz mógł w pełni cieszyć się masażem:

masaż

oddech pomaga przyśpieszyć rozluźnienie, ludzie często zatrzymują oddech gdy czują niepokój lub gdy masowane jest wrażliwe miejsce, jeśli jesteś jedną z tych osób postaraj się na ile to możliwe oddychać równomiernie podczas całej sesji masażu

masaż

Pamiętaj, że korzyści płynące z masażu rozkładają się w czasie. Lecznicze działanie masażu kumuluje się, więc im częściej odbywają się sesje masażu tym szybciej twoje ciało będzie reagować. Jeśli Twoje mięśnie są szczególnie napięte, jeśli Twoja praca jest stresująca, jeśli jesteś po przebytych urazach tkanek miękkich bądź przygotowany na to, że jeden masaż może nie być dla Ciebie wystarczający i potrzeba będzie kilka sesji aby Twoje ciało rozluźniło się i w pełni skorzystało z dobrodziejstw jakie płyną z masażu.

 

zapisz -się -na- masaż
Zapisz się na masaż

 

error: Treść jest chroniona !!