Mobilemed – rehabilitacja z dojazdem do domu
Wizyty w godzinach: 7:30 - 22:00, Kontakt (8:00 - 20:00): +48 544 440 000
MobileMed - Mobilni rehabilitanci i masażyści
Strona główna » Blog » Rehabilitacja domowa z MobileMed to komfort i oszczędność czasu!

Rehabilitacja domowa z MobileMed to komfort i oszczędność czasu!

rehabilitacja domowa

Rehabilitacja domowa to jedna z form prowadzenia terapii pacjenta. W MobileMed zajmujemy się właśnie rehabilitacją domową, to ona jest naszą specjalnością i naszą pasją. Oprócz oczywistych korzyści zdrowotnych, korzystając z rehabilitacji z MobileMed zaoszczędzają Państwo czas przeznaczony na dojazd do i z placówki medycznej.To terapeuta przyjeżdża do Państwa domu, a czas przeznaczony na dojazd mogą Państwo wykorzystać na odpoczynek lub inną ważną dla Was aktywność. 

Czym jest rehabilitacja w domu pacjenta?

Istnieje wiele form prowadzenia rehabilitacji, od tej szpitalnej, poprzez ambulatoryjną, sanatoryjna aż do rehabilitacji w domu. Rehabilitacja domowa jest jedną z forma prowadzenia terapii pacjenta. Od rehabilitacji ambulatoryjnej czy szpitalnej różni się przede wszystkim tym, że jest prowadzona w domu pacjenta. Czyli w przyjaznym i bezpiecznym dla niego otoczeniu. Celem rehabilitacji domowej jest poprawa stanu zdrowia pacjenta oraz przywrócenie mu największej możliwej sprawności, zmniejszenie dolegliwości bólowych a także poprawienie jakości jego życia.

Nie wszyscy czuja się dobrze w szpitalnej sali czy przychodni, gdzie dodatkowo ćwiczy kilka innych osób. To właśnie naprzeciw ich potrzebie intymności i indywidualnej pracy terapeuty i pacjenta (praca jeden na jeden) wychodzi prowadzona przez fizjoterapeutów MobileMed rehabilitacja w domu pacjenta.

Czy jest dobra rehabilitacja? Przeczytaj

Dla kogo rehabilitacja z dojazdem do domu?

Rehabilitacja w domu na terenie Warszawy i okolic może być prowadzona u wszystkich pacjentów z problemami w obrębie narządu ruchu, z chorobami układu nerwowego, po przebytym udarze czy urazach czaszkowo – mózgowych, jest to też dobra forma terapii dla pacjentów w starszym i podeszłym wieku.

Jeśli więc Ty lub ktoś z Twoich bliskich potrzebuje rehabilitacji np. z powodu:

nie czekaj i już dziś umów się na wizytę i skorzystaj z rehabilitacji domowej.
Zapisz się na rehabilitację  

 

Zalety rehabilitacji z dojazdem do domu

Zalety rehabilitacji domowej prowadzonej przez fizjoterapeutów MobileMed na terenie Warszawy i okolic to:

Rehabilitacja domowa tylko z MobileMed

rehabilitacja domowa

Naszym głównym celem jest poprawa stanu zdrowia i poziomu życia naszych pacjentów. Dzięki rozbudowanej siatce fizjoterapeutów, którzy dotrą w każde wskazane przez Państwa miejsce na terenie Warszawy i okolic jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wizyty domowe w czasie odpowiednim i dostosowanym do Państwa potrzeb.

Prowadzona przez nas rehabilitacja domowa nie różni się niczym od tej szpitalnej czy ambulatoryjnej, ponieważ nasi fizjoterapeuci pracują według sprawdzonych i uznanych metod fizjoterapeutycznych, zapewniając tym samym najwyższą jakość i skuteczność usług.

Zapewniamy także konsultacje lekarskie, psychologiczne, dietetyczne a także współpracę z trenerem personalnym.

W nasza szerokiej ofercie rehabilitacji domowej mogą Państwo skorzystać m. in. z z terapii manualnej, indywidualnych ćwiczeń, rehabilitacji osób dorosłych, rehabilitacji osób w starszym i podeszłym wieku, indywidualnie dobranych zabiegów fizykoterapeutycznych, treningu personalnego i wielu innych usług z zakresu rehabilitacji dobranych indywidualnie do Państwa stanu zdrowia i potrzeb.
  LUB   tel: +48 544 44 00 00, +48 604 999 555

error: Treść jest chroniona !!