Mobilemed – rehabilitacja z dojazdem do domu
Wizyty w godzinach: 7:30 - 22:00, Kontakt (8:00 - 20:00): +48 544 440 000
MobileMed - Mobilni rehabilitanci i masażyści
Strona główna » Blog » Poproś swojego pracodawcę o rehabilitację w Twoim miejscu pracy.

Poproś swojego pracodawcę o rehabilitację w Twoim miejscu pracy.

rehabilitacja w biurze

Początek roku to dobry moment na realizację odkładanych postanowień. Tym bardziej jeśli chodzi o nasze zdrowie. Jeśli odczuwasz dolegliwości ze strony układu mięśniowo – szkieletowego albo jeśli masz skierowanie na rehabilitację i z powodu natłoku bieżących spraw nie było czasu żeby umówić się i podjechać do przychodni na terapię mamy dla Ciebie rozwiązanie. Skorzystaj z rehabilitacji w biurze z MobileMed.

 

Rehabilitant może przyjechać do Ciebie do biura, do firmy, w której pracujesz. Przywiezie ze sobą niezbędny sprzęt i przeprowadzi terapię. Przy takim rozwiązaniu łatwiej byłoby Ci znaleźć czas na zadbanie o swoje zdrowie.

 

Jak wygląda rehabilitacja w miejscu pracy?

 

Wizyty rehabilitanta mogą odbywać się cyklicznie raz, dwa czy nawet trzy razy w tygodniu. Ponieważ jest to usługa mobilna – rehabilitant przywiezie ze sobą stół na którym odbędzie się terapia.

Może również przywieźć przyrządy do ćwiczeń lub sprzęt do fizykoterapii (ultradźwięków czy elektroterapii). Wszystko indywidualnie dobrane do Twoich potrzeb i żeby szybko postawić Cię na nogi. Jedyne o co powinieneś zadbać to niewielkie pomieszczenie z 10-12 m2 wolnej powierzchni.

Podczas pierwszej wizyty na podstawie uprawnień zawodowych, fizjoterapeuta przeprowadzi wywiad i badanie funkcjonalne i oceni, czy wymagane są pogłębione badania i konsultacje lekarza. Jeśli tak – skieruje Cię do lekarza, jeśli nie – może od razu rozpocząć rehabilitację. Zaoszczędzisz w ten sposób czas, szybciej rozpoczniesz terapię, szybciej pozbędziesz się problemu i jednocześnie dowieziesz swoje projekty na czas.

 

Z jakim schorzeniem możesz zgłosić się do MobileMed na rehabilitację w Twoim miejscu pracy?

 

W zasadzie z każdym które tej pomocy rehabilitanta wymaga. Jeśli cierpisz na ataki rwy kulszowej, rwy ramiennej czy udowej i wymagasz ciągłej terapii albo po prostu bolą Cię napięte mięśnie z powodu długotrwałej pracy skorzystaj z mobilnej usługi rehabilitacji.

 

–>Masz problemy z chorobą zwyrodnieniową kolan/bioder/barków/kręgosłupa – nie wahaj się – możemy Ci pomóc.

–>Wciąż przegrywasz nierówną walkę z bólem nadgarstków/łokciem tenisisty czy sztywnymi i obolałymi mięśniami  – zapraszamy do kontaktu.

–> Niedawno przeszedłeś artroskopie dowolnego stawu – część rehabilitacji masz już za sobą, ale przerwałeś ją bo musiałeś wrócić do pracy – zadzwoń do nas, z przyjemnością pomożemy Ci dokończyć rozpoczęty proces.

–>Nie zdążyłeś doleczyć kontuzji po poprzednim sezonie narciarskim, a tu już wielkimi krokami zbliża się kolejny – pomożemy Ci wrócić do sprawności.

–>A może po prostu masz bardzo zły dzień, trudne, stresujące spotkania i potrzebujesz oddechu i rozluźnienia przed popołudniowym, ważnym spotkaniem – zadzwoń do nas, zaproponujemy Ci masaż z dojazdem do Twojego biura.

 

 

Rehabilitacja w biurze z MobileMed – zalety

 

 

Autorem tekstu jest mgr fizjoterapii Anna Kozłowska.

 

Natomiast jeśli z powodu pandemii Twoja praca przeniosła się do domu koniecznie pomyśl o tym, aby zadbać o swój kręgosłup, o ergonomię pracy zdalnej w tym szczególnym miejscu jakim jest własny dom.

Więcej na ten temat przeczytasz w jednym z wpisów na stronie: corporate-wellness.pl

https://corporate-wellness.pl/praca-zdalna-bhp/

error: Treść jest chroniona !!