Mobilemed – rehabilitacja z dojazdem do domu
Wizyty w godzinach: 7:30 - 22:00, Kontakt (8:00 - 20:00): +48 544 440 000
MobileMed - Mobilni rehabilitanci i masażyści
Strona główna » Blog » Masaż w domu Warszawa – bez dojazdu, bez pośpiechu!

Masaż w domu Warszawa – bez dojazdu, bez pośpiechu!

Mieszkasz w Warszawie? Marzysz o masażu w zaciszu swojego domu? Nie wiesz gdzie zadzwonić aby skorzystać z takiej usługi? Zapraszamy do nas – masaż w domu Warszawa i okolice – bez dojazdów, bez stania w korkach, bez pośpiechu, to specjalność MobileMed.

Masaż w domu  Warszawa – dlaczego MobileMed?

Jesteśmy firmą medyczną działająca na rynku od wielu lat, nasz główny zakres działalności to, ta w domu naszych pacjentów – dlatego też nasi specjaliści zgromadzili ogromne doświadczenie.

Masaż w domu naszego pacjenta możemy wykonać na terenie całej Warszawy, a także w okolicach, dlatego jeśli marzy Ci się masaż w domu a mieszkasz w Wilanowie, na Woli, Ursynowie, w Ursusie czy Konstancinie to dla nas nie problem – nasi specjaliści dotrą również do Ciebie i Twojego domu.

Mamy szerokie godziny pracy – niezależnie od tego czy marzysz o masażu w swoim domu przed pracą ( np. o 8 rano), czy o wieczornym relaksie przyjedziemy na masaż w Twoim domu w Warszawie i okolicach we wskazanej przez Ciebie godzinie.

Masaż w domu Warszawa – jaki rodzaj masażu wybrać

Oczywiście możesz sam wybrać rodzaj masażu jaki najbardziej lubisz, lub skonsultować swoje potrzeby z naszym specjalistą i wspólnie wybrać odpowiedni dla Ciebie rodzaj masażu.

Nasza oferta masaży w domu w Warszawie i okolicach jest bardzo szeroka i obejmuje:

1. Masaż klasyczny

Najpowszechniej stosowany rodzaj masażu. Jest to masaż ręczny.Masaż klasyczny zwiększa przepływ krwi i limfy w tkankach, dzięki czemu większa ilość tlenu i składników odżywczych trafia do mięśni i narządów wewnętrznych, a szkodliwe produkty przemiany materii szybciej są usuwane z tkanek.

2.Masaż limfatyczny (drenaż limfatyczny)

Ta forma masażu skierowana jest w szczególności do osób z problemami w obrębie układu chłonnego, ale także do tych pragnących zrzucić zbędne kilogramy. Celem  drenażu limfatycznego jest przesuniecie limfy z obszaru jej zalegania.

Przeczytaj więcej o obrzęku limfatycznym.

Przeczytaj więcej o drenażu limfatycznym.

3. Masaż gorącymi kamieniami

Ogrzane, gładkie kamienie umieszczane są na niektórych punkach ciała w celu rozgrzania i rozluźnienia tkanki mięśniowej. Masażysta może też trzymać kamienie w dłoniach i wykonywać nimi delikatne uciski połączone z ruchem. Masaż gorącymi kamieniami jest szczególnie polecany dla osób zestresowanych, pragnących relaksu i odprężenia.

Poznaj korzyści płynące z masażu gorącymi kamieniami.

4.Masaż sportowy

Nie trzeba być zawodowym sportowcem, żeby skusić się na masaż sportowy. Masaż sportowy to jeden z elementów odnowy biologicznej zarówno zawodowców jak i sportowców amatorów. Jego intensywność jest większa niż masażu relaksacyjnego. Głównym zadaniem masażu jest przyśpieszenie regeneracji, rozluźnienie mięśni oraz utrzymanie ich elastyczności.

Intensywne trenujesz? Dowiedz się dlaczego masaż jest Ci niezbędny.

5. Masaż kobiet w ciąży

Zwany także masażem prenatalnym, coraz bardziej popularny wśród przyszłych mam. Doceniają one zarówno to, że masaż działa leczniczo, głównie w bólach kręgosłupa lędźwiowego, ale też jego relaksacyjne działanie. Rezultaty masażu dla kobiet w ciąży są odczuwane w całym ciele. Przynosi  on ulgę, odprężenie i znakomicie poprawia samopoczucie oraz jakość snu.

6.Masaż bańką chińską

Bańka chińska jest rodzajem bańki próżniowej. Poprzez usunięcie z wnętrza bańki powietrza, następuje wytworzenie podciśnienia, dzięki czemu skóra i tkanka podskórna są zasysane, co z kolei wpływa na ich intensywne przekrwienie. Efektem takiego działania jest pobudzenie miejscowego krążenia krwi. Krążąca wewnątrz naczyń krwionośnych krew zabiera ze sobą zbędne produkty przemiany materii oraz toksyny, a w ich miejsce dostarcza niezbędne do prawidłowego funkcjonowania skóry i tkanki podskórnej produkty odżywcze.

 

Masaż w domu Warszawa  – poznaj korzyści

Oprócz korzyści dla zdrowia wynikających ze specyfiki wykonanego masażu, masaż w domu to także:

 

Masaż w domu w Warszawie to doskonały pomysł. Jeśli i Ty marzysz o masażu w swoim domu, a mieszkasz w Warszawie lub okolicach nie czekaj i już dziś skorzystaj z usług naszych specjalistów – MobileMed.pl – zapraszamy!

zapisz -się -na- masaż

 

 

 

error: Treść jest chroniona !!